KRZYSZTOF SAMMLER

 

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

O kancelarii

Kancelarię założył i prowadzi radca prawny Krzysztof Sammler, który ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Uzyskał trzeci wynik na roku spośród zdających egzamin radcowski w Poznaniu. Obecnie Krzysztof Sammler jest wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Kancelaria świadczy usługi związane z kompleksowym doradztwem prawnym, obsługą prawną oraz reprezentacją Klienta. Z ofertą można zapoznać się tutaj.

Wykonując zlecenia, kierujemy się zasadami etyki zawodowej, która uwzględnia interes Klienta, zachowanie poufności oraz profesjonalizm i najwyższy poziom usług. Założyciel Kancelarii swoje działania opiera na przekonaniu, że Klient oczekuje kompleksowego podejścia do swojej sprawy. Przyświeca nam myśl: “To pełnomocnik powinien interesować się sprawą Klienta, a Klient powinien czuć, że jego sprawa pozostawiona została w dobrych rękach”.

Jesteśmy przekonani, że podstawą zadowolenia ze świadczonej usługi na rzecz Klienta jest bezproblemowy kontakt z radcą prawnym oraz szybkie uzyskanie wyczerpujących informacji. Wzajemny szacunek i zaangażowanie pełnomocnika w sprawę Klienta są dla nas kluczowe.

Zapraszam do współpracy!

Krzysztof Sammler

radca prawny

Potrzebujesz pomocy?

Opisz nam swój problem, ustalimy, jak możemy pomóc.